تبلیغات
مطالب جذاب و خواندنی - مطلب ارسال کنید پول بگیرید

دست چین ها , anewbusiness

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی خودم در این مطلب یه روش جالب کسب درآمد از اینترنت رو خدمتتون معرفی خواهم کرد.در این روش هیچ نیازی به سرمایه گذاری و کلیک کردن و ... نیست.اگر از اون دسته از کاربرها هستید که علاقمند به ایجاد وبلاگ شخصی جهت ارسال مطالب با محتوای خوب هستید در این مطلب می تونیددر سایتی که بدین منظور تاسیس شده مطلب ارسال کنید و  پس تایید شدن مطالبتون از طرف مدیریت سایت و خواندن اون از طرف کاربرهای دیگه پورسانت دریافت کنید.نظرتون چیه؟به نظرم که ارزشش رو داره بخصوص که سایتی که معرفی خواهم کرد از نظر اعتبار در سطح بسیار بالایی قرار دارد.پس در انتها همراهمان باشید.


 

سایت میترا مگزاین یا همون مجله میترا سایتی است از گروه سایتهای میترا 


بریم سر معرفی مجله میترا :

مجله میترا همونطور که گفتم یکی از اعضای گروه بزرگ میتراست که شما میتونید در اون عضو شده و سپس اقدام به ارسال مطالب با ارزش و مفید کنید و پس از تایید مطلب توسط مدیریت پست شما از طرف سایت برای 10.000 برای دیگر کاربران نمایش داده میشود و شما به ازای هر باز مشاهده غیر تکراری دیگر کاربران مبلغ 20 ریال را کسب خواهید کرد. شما میتوانید در وضعیت عادی یعنی بدون سرمایه گذاری تعداد 50 پست مفید در ماه ارسال کنید و حداقل برداشت در این سایت 20 هزار تومن می باشد.مطالب شما الزاما نباید از طرف خودتان ساخته شده باشد ((البته سایت میترا مگزاین این وضعیت را ترجیج میدهد)) بلکه می توانید با رعایت قوانین کپی رایت اقدام به کپی مطالب سایتهای با محتوای مناسب اقدام کنید.در ضمن می توناید با سرمایه گذاری در سایت و همچنین جذب زیر مجموعه برای سایت درامدتون رو افزایش بدهید.همچنین شما می توانید با مشاهده پست دیگر کاربران در زمان مشخص نیز پورسانت دریافت کنید.مشاهده می کنید که می توانید با اندکی صبرو حوصله و پشتکار به درآمد مناسبی از این سایت برسید.

فکر کنم توضیحات کلی به اندازه کافی گویا باشه . پس بریم سر تشریح مختصر نحوه کار در این سایت.

ابتدابرای ورود به سایت و ثبت نام روی اینجا و یا بنر زیر کلیک کنید.

 

دست چین ها , anewbusiness

 سپس مطابق تصویر زیر در قسمت بالای حسابتون به ترتیب نشانگر موستون رو روی فعالیت و کسب درآمد نگه دارید و سپس در منو باز شده بر روی ارسال پست مفید کلیک کنید تا به صفحه ارسال مطلب هدایت شوید.

 دست چین ها , anewbusiness

در صفحه جدید دنبال قسمتی مانند تصویر زیر بگردید.سپس مطابق شکل زیر بر روی ثبت پست مفید جدید کلیک کنید تا یک پست مفید براتون ایجاد بشود و سپس در صفحه باز شده بر روی ویرایش پست کلیک کنید و مطلبتون رو ایجاد کنید.همواره در کنار مطالب شما مطابق تصویر زیر یکی از دایره های رنگی قرار خواهد گرفت که توضیح هر کدام در مقابل آن نوشته شده.در صورت تایید شدن مطلبتان دایره سبز رنگ در کنار مطلبتان نماش داده میشود و پس از آن مطلب برای عموم نمایش داده میشود.توصیه میکنم قبل از ثبت و ارسال پست مفید قسمت راهنمای ارسالهای پست های مناسب رو حتما مطالعه کنید.

 

دست چین ها , anewbusiness

 

و اما سایر قسمتهایی که  در وحله اول ممکنه به کارتون بیاد رو در تصویر زیر براتون مشخص کردم و سپس هر کدوم رو براتون توضیح خواهم داد.

 

دست چین ها , anewbusiness

 

 

1.در این قسمت شما میتونید به لینک زیر مجموعه گیری مخصوص خودتون دسترسی پیدا میکنید.

2.در این قسمت شما میتونید از پستهای دیگه بازدید کنید.

3.برای برداشت نقدی از حسابتون موقعی که حداقل 20 هزار تومن در حساب سایتتون موجود بود از این گزینه استفاده کنید.

 

سایر قسمتهای سایت به نظرم خیلی واضح باشند.امیدوارم بتونید با رعایت قوانین از این سایت هم درامد مناسبی رو به دست بیارید. لطف سایت رو از نظرات و انتقادات خودتون بی نصیب نذارید. در پناه حق برفراز باشید.