تبلیغات
مطالب جذاب و خواندنی - سایت بازکنید پول بگیرید

1. میترا رنک : یکی از سایتهای ایرانی معتبر تو این زمینه هست. 2 سال درحال فعالیه و فعلا که سرپاست.در ضمن میترا در زمینه های دیگه هم در حال فعالیت هستشما میتونید سند واریز 20 هزارتومن از سایت به حسابم رو ظرف مدت 48 ساعت از اینجا ببینید .نکته ای که در مورد میترا رنک لازمه خدمدتون عرض کنم اینه که شما به نام خودتون می تونید تا سه حساب در سایت ایجاد کنید و کسب درامد کنید.پس به همین ترتیب اگر مثلا بتونید کارت عابر بانک دوست یا بستگانتون رو در اختیار داشته باشید به ازای هر کارت می تونید سه حساب دیگه هم ایجاد و با اون کسب درامد کنید.مثلا بنده در حال حاضر 8 کارت عابربانک به نامهای مختلف د اختیار دارم که با اونها 24 حساب تو میترا ایجاد کردم که با اونها در حال کسب درامد هستم اما گه در این مورد که چطور میشه با این تعداد حساب کار کرد سوالی دارید با ای دی یا میل بنده تماس بگیرید. برای ثبت نام در سایت لطفا روی اینجا و یا بنر زیر کلیک کنید.

دست چین ها , anewbusiness

 

2.نوین رنک : سایت بعدی این لیست که بنده تونستم تا بحال درامد خوبی در حدود 250 هزار تومن از اون کسب کنم.سایت فوق العاده ای که یه نکته بسیار خوب داره و اون هم اینکه می تونید به نام خودتون هر چند تا حساب که در اون بخواهید ایجاد کنید وکسب درامد کنید. مثلا بنده حدود 24 حساب به نام خودم در اون دارم که توی 8 تا از اونها به طلایی ارتقا دادم.فقط یادتون باشه حسابهایی که به نام خودتون میسازید به هیچ وجه زیر مجموعه خودتون نکنید یکی از شرایط چند اکانته بودن در این سایته. اگر احیانا در مورد نحوه فعالیت کردن با چندین حساب سوالی براتون پیش اومده با آی دی یاهو یا ایمیل بنده تماس بگیرید تا راه کار بدم خدمتتون.برای ورود به سایت لطفا روی اینجا و یا بنر زیر کلیک کنید.

 

دست چین ها , anewbusiness

 

در این بخش فعلا این سه سایت رو می تونم معرفی کنم. لازمه که ذکرکنم شما میتونید مبلغ کارکردتون برای سایت خودتون بازدید بخرید. اگر به بهبود رتبه سایت خودتون در الکسا و گوگل اهمیت می دید توصیه میکنم که همین کار رو بکنید.سوالی اگر بود در حد توانم در خدمت هستم.لطفا سایت رو از انتقادات و نظرات خودتون بی نصیب نذارید.یا حق